|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Material: | Galfan |
|---|---|
| Type: | U-Type Nail |
| Crown: | 12.5mm |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item: | 10.5 Gauge 1-1/4" Paper Collated Barbed Fencing Staples 33mm Length |
| Gauge: | 10.5 Gauge |
| Fastener Type: | Fencing Staples |
| Material: | Galvanized Wire, Stainless Steel, Aluminum |
| Surface Finishing: | Zinc Plated |
| Crown: | 12.8mm (1 inch crown) |
| Thickness: | 3.15mm (0.124") |
| Length: | 1-1/4"(33mm) |